SynCart (8.x-2.132) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Quantity
fa: تعداد

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Total
fa: مجموع

en: Count
fa: شمارش

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Phone
fa: تلفن

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: User registration
fa: ثبت نام کاربر

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Total:
fa: مجموع:

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: Customer information
fa: اطلاعات مشتری

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Shipping Information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Shipping information
fa: اطلاعات ارسال کالا
