SynCart (8.x-2.133) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Price
cy: Pris

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Shopping cart
cy: Basged Siopa

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Billing information
cy: Manylion Anfonebu

en: Customer information
cy: Manylion cwsmer

en: Registration successful. You are now logged in.
cy: Cofrestriad yn llwyddiannus. Rydych wedi mewngofnodi.
