SynCart (8.x-2.150) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Quantity
af: Aantal

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Price
af: Prys

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Product
af: Produk

en: Billing information
af: Faktuur inligting
