SynCart (8.x-2.152) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Next
da: Næste

en: Quantity
da: Mængde

en: Password
da: Adgangskode

en: Total
da: I alt

en: Count
da: Antal

en: Price
da: Pris

en: Customer
da: Kunde

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Extra
da: Ekstra

en: Checkout
da: Til kassen

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Discount
da: Rabat

en: Product
da: Produkt

en: Total:
da: I alt:

en: Billing information
da: Betalingsoplysninger

en: Customer information
da: Kundeoplysninger

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Payment instructions
da: Betalingsoplysninger

en: New order
da: Ny ordre

en: Shipping information
da: Forsendelsesoplysninger
