SynCart (8.x-2.155) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Quantity
sl: Količina

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Count
sl: Število

en: Price
sl: Cena

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.
