SynCart (8.x-2.156) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Password
az: Parol

en: Count
az: Say

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
