SynCart (8.x-2.158) - en to pt translation catalogue (37 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Password
pt: Senha

en: Count
pt: Contar

en: Price
pt: Preço

en: Customer
pt: Cliente

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: User registration
pt: Registro de usuário

en: Contact information
pt: Informações de contato

en: Not available
pt: Indisponível

en: Shopping cart
pt: Carrinho

en: Cart
pt: Carrinho

en: Proceed to Checkout
pt: Ir para a verificação

en: Discount
pt: Desconto

en: Product
pt: Produto

en: Billing information
pt: Informações de cobrança

en: Favorites
pt: Favoritos

en: Customer information
pt: Informação do cliente

en: Billing Information
pt: Informações de cobrança

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: O cadastro foi completado. Você está logado agora.

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Shipping Information
pt: Informações de envio

en: Customer Information
pt: Informação do cliente

en: Payment instructions
pt: Instruções de pagamento

en: New order
pt: Novo pedido

en: Shipping information
pt: Informações de envio

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pelo seu pedido!

en: Billing profile
pt: Perfil de cobrança

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
pt: Nome de usuário ou senha não reconhecidos. <a href=":url">Você esqueceu sua senha?</a>

en: Order #@number confirmed
pt: Pedido #@number confirmado

en: Order Confirmation
pt: Confirmação de pedido

en: Order #@number details:
pt: Detalhes do pedido #@number

en: Order activity
pt: Atividade do pedido

en: Custom syncart
pt: Syncart personalizado

en: Products count
pt: Contagem de produtos

en: You have not added any products to favorites yet.
pt: Você não adicionou nenhum produto até o momento.
