SynCart (8.x-2.158) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Quantity
tr: Miktar

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Total
tr: Toplam

en: Count
tr: Sayaç

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Checkout
tr: Kasa

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: Cart
tr: Sepet

en: Discount
tr: İndirim

en: Product
tr: Ürün

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Total:
tr: Toplam:

en: Billing information
tr: Fatura bilgileri

en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

en: Customer information
tr: Müşteri Bilgileri

en: Billing Information
tr: Fatura Bilgisi

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi

en: Customer Information
tr: Müşteri Bilgileri
