SynCart (8.x-2.165) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Next
he: הבא

en: Quantity
he: כמות

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Total
he: סך הכל

en: Page
he: דף

en: Count
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Checkout
he: לרכישה

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Not available
he: לא זמין

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Discount
he: הנחה

en: Product
he: מוצר

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Total:
he: סה"כ:

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Customer information
he: פרטי לקוח

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Shipping information
he: מידע משלוחים
