SynCart (8.x-2.167) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Count
ku: ژمارە

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.
