SynCart (8.x-2.169) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Password
bs: Lozinka

en: Page
bs: Strana

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Total:
bs: Total
