SynCart (8.x-2.169) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Count
eu: Zenbatu

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.
