SynCart (8.x-2.171) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Quantity
ja: 数量

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Default
ja: デフォルト

en: Total
ja: 合計

en: Page
ja: ページ

en: Count
ja: カウント

en: Price
ja: 価格

en: Customer
ja: 顧客

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Extra
ja: 拡張

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: User registration
ja: ユーザー登録

en: Contact information
ja: 連絡先

en: Not available
ja: 利用不可

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Discount
ja: 割引

en: Product
ja: 商品

en: Subtotal
ja: 小計

en: Total:
ja: 合計:

en: Billing information
ja: 請求情報

en: Customer information
ja: 顧客情報

en: Registration successful. You are now logged in.
ja: 正常に登録されました。 あなたは現在、ログインしています。

en: Customer Information
ja: 顧客情報

en: Billing profile
ja: 請求先プロフィール

en: order items
ja: 注文商品

en: Order activity
ja: 注文の動き
