SynCart (8.x-2.172) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Page
hu: Oldal

en: Count
hu: Mennyiség

en: Price
hu: Ár

en: Customer
hu: Vevő

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Checkout
hu: Pénztár

en: User registration
hu: Felhasználói regisztráció

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Proceed to Checkout
hu: Tovább a Pénztárhoz

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Product
hu: Termék

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Total:
hu: Összesen:

en: Billing information
hu: Számlázási információk

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Customer information
hu: Vevőinformáció

en: Billing Information
hu: Számlázási adatok

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Shipping Information
hu: Kiszállítási tudnivalók

en: Customer Information
hu: Vevőinformáció

en: Payment instructions
hu: Útmutató a fizetéshez

en: New order
hu: Új rendelés

en: Shipping information
hu: Szállítási információk

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: Order #@number confirmed
hu: @number azonosítójú rendelés megerősítve

en: Order Confirmation
hu: Rendelés megerősítése

en: Order #@number details:
hu: @number azonosítójú rendelés részletei:

en: Order activity
hu: Rendelési tevékenység
