SynCart (8.x-2.176) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Count
my: ရေတွက်
