SynCart (8.x-2.179) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Total
mr: एकूण

en: Page
mr: पान

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Extra
mr: अधिक(Extra)
