SynCart (8.x-2.179) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Total
sk: Celkom

en: Page
sk: Strana

en: Count
sk: Počet

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Total:
sk: Spolu:

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Customer information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: New order
sk: Nová objednávka

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: Billing profile
sk: Fakturačný profil

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
sk: Nerozpoznané používateľské meno alebo heslo. <a href=":url">Zabudli ste heslo?</a>

en: Order #@number confirmed
sk: Objednávka #@number potvrdené

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Order activity
sk: Aktivita objednávky
