SynCart (8.x-2.185) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Password
pt: Senha

en: Default
pt: Predefinido

en: Page
pt: Página

en: Count
pt: Contagem

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: Registo bem sucedido. Neste momento está com a sessão aberta.
