SynCart (8.x-2.188) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Quantity
sv: Antal

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Total
sv: Totalt

en: Count
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: Customer
sv: Kund

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Phone
sv: Telefon

en: First name
sv: Förnamn

en: Checkout
sv: Kassan

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Product
sv: Vara

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Total:
sv: Totalt:

en: Billing information
sv: Betalningsinformation

en: Customer information
sv: Kundinformation

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Shipping Information
sv: Leveransinformation

en: Payment instructions
sv: Instruktioner för betalning

en: New order
sv: Ny beställning

en: Shipping information
sv: Leveransinformation

en: Order #@number confirmed
sv: Orderbekräftelse för #@number

en: Order Confirmation
sv: Orderbekräftelse

en: Order #@number details:
sv: Detaljer för order #@number:
