SynCart (8.x-2.190) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Count
oc: Descompte

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Product
oc: Produit

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Total:
oc: Total :

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.
