SynCart (8.x-2.192) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस
