SynCart (8.x-2.196) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી
