SynCart (8.x-2.198) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Password
eo: Pasvorto

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.
