SynCart (8.x-2.201) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
