SynCart (8.x-2.204) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Quantity
mn: Тоон

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас
