SynCart (8.x-2.204) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Login
ms: Log masuk

en: Password
ms: Kata laluan

en: Default
ms: Lalai

en: Page
ms: Halaman

en: Count
ms: Bilangan

en: Product
ms: Produk

en: Registration successful. You are now logged in.
ms: Pendaftaran berjaya. Sekarang anda telah log masuk.
