SynCart (8.x-2.32) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Send
oc: Mandar

en: Payment
oc: Pagament

en: Cart
oc: Carta

en: Product
oc: Produit

en: Total:
oc: Total :
