SynCart (8.x-2.41) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Next
cs: Další

en: Quantity
cs: Množství

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Total
cs: Celkem

en: Price
cs: Cena

en: Customer
cs: Zákazník

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Payment
cs: Platba

en: Checkout
cs: Objednat

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Total:
cs: Celkem:

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Customer information
cs: Informace o zákazníkovi

en: Billing Information
cs: Fakturační údaje

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Add product to cart
cs: Přidat produkt do košíku

en: Shipping Information
cs: Doručovací údaje

en: Customer Information
cs: Informace o zákazníkovi

en: Payment instructions
cs: Instrukce pro platbu

en: Shipping information
cs: Doručovací údaje
