SynCart (8.x-2.41) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Quantity
pl: Ilość

en: Login
pl: Zaloguj

en: Total
pl: Razem

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Payment
pl: Płatność

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Total:
pl: Razem:

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Customer information
pl: Informacje o kliencie

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment instructions
pl: Instrukcje płatności

en: Shipping information
pl: Dane do przesyłki
