SynCart (8.x-2.44) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Quantity
et: Kogus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Total
et: Kokku

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Checkout
et: Kassa

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Products
et: Tooted

en: Total:
et: Kokku:

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Shipping information
et: Kauba saaja andmed
