SynCart (8.x-2.51) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Next
bg: Още

en: Total
bg: Общо

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Total:
bg: Общо:

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: Favorites
bg: Любими

en: Customer information
bg: Инфо за потребител

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.
