SynCart (8.x-2.51) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Quantity
hr: Količina

en: Login
hr: Prijava

en: Total
hr: Ukupno

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Products
hr: Proizvodi

en: Total:
hr: Suma:

en: Billing information
hr: Informacije o naplati

en: Customer information
hr: Informacije o kupcu

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.
