SynCart (8.x-2.63) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Quantity
fi: Määrä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Total
fi: Yhteensä

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Checkout
fi: Kassalle

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Product
fi: Tuote

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Products
fi: Tuotteet

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Billing information
fi: Laskutustiedot

en: Customer information
fi: Asiakastiedot

en: Billing Information
fi: Laskutustiedot

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Shipping Information
fi: Toimitustiedot

en: Customer Information
fi: Asiakkaan tiedot

en: Payment instructions
fi: Maksuohjeet

en: Shipping information
fi: Toimitustiedot

en: Thank you for your order!
fi: Kiitos tilauksestasi!

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
fi: Tuntematon käyttäjätunnus tai salasana. <a href=":url">Unohtuiko salasanasi?</a>

en: Order #@number confirmed
fi: Tilaus #@number vahvistettu

en: Order Confirmation
fi: Tilausvahvistus

en: Order #@number details:
fi: Tilauksen #@number tiedot:

en: Order activity
fi: Tilauksen tapahtumat
