SynCart (8.x-2.66) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Password
gl: Contrasinal

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.
