SynCart (8.x-2.66) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Total
hi: कुल

en: Customer
hi: ग्राहक

en: Not available
hi: अनुपलब्ध
