SynCart (8.x-2.70) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Quantity
th: จำนวน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Billing information
th: ข้อมูลใบเสร็จ

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
