SynCart (8.x-2.74) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Total
lt: Iš viso

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Products
lt: Prekės

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!
