SynCart (8.x-2.77) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Quantity
lv: Skaits

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Total
lv: Kopā

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Checkout
lv: Pirkt

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Products
lv: Preces

en: Total:
lv: Kopā:

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.
