SynCart (8.x-2.84) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Total
nl: Totaal

en: Count
nl: Aantal

en: Price
nl: Prijs

en: Customer
nl: Klant

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Total:
nl: Totaal:

en: Billing information
nl: Factuurinformatie

en: Customer information
nl: Klantgegevens

en: Billing Information
nl: Factuurgegevens

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Add product to cart
nl: Product aan winkelwagen toevoegen

en: Shipping Information
nl: Verzendinformatie

en: Customer Information
nl: Klantinformatie

en: Payment instructions
nl: Betalingsinstructies

en: Shipping information
nl: Verzendinformatie

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord. <a href=":url">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Order #@number confirmed
nl: Bestelling #@number bevestigd

en: Order Confirmation
nl: Bestelbevestiging

en: Order #@number details:
nl: Besteldetails van bestelling #@number:

en: Order activity
nl: Bestellingsactiviteit
