SynCart (8.x-2.84) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.
