SynCart (8.x-2.90) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Total
vi: Tổng

en: Count
vi: Số lượng

en: Price
vi: Giá

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Proceed to Checkout
vi: Tiếp tục tới Tính tiền

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Subtotal
vi: Tổng phụ

en: Total:
vi: Tổng cộng:

en: Billing information
vi: Thông tin hóa đơn

en: Customer information
vi: Thông tin khách hàng

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.
