SynCart (8.x-2.92) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Count
bo: གྲངས

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།
