SynCart (8.x-2.93) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
