SynCart (8.x-2.94) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Quantity
uk: Кількість

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Total
uk: Всього

en: Count
uk: Лічильник

en: Price
uk: Ціна

en: Customer
uk: Покупець

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Checkout
uk: Оформлення

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Not available
uk: Недоступно

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Cart
uk: Кошик

en: Proceed to Checkout
uk: Перейти до розрахунків

en: Product
uk: Товар

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: Total:
uk: Загалом:

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Favorites
uk: Вибране

en: Customer information
uk: Відомості про покупця

en: Billing Information
uk: Інформація про платника

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Shipping Information
uk: Інформація для доставки

en: Customer Information
uk: Інформація споживача

en: Payment instructions
uk: Вказівки з оплати

en: Shipping information
uk: Інформація для доставки

en: Thank you for your order!
uk: Дякуємо за ваше замовлення!

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
uk: Невідомі ім’я користувача або пароль. <a href=":url">Забули пароль?</a>

en: Order Confirmation
uk: Підтвердження замовлення

en: Order #@number details:
uk: Подробиці замовлення #@number

en: Order activity
uk: Дії по замовленню
