SynCart (8.x-2.95) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Count
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Not available
ca: No disponible

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Cart
ca: Carretó

en: Proceed to Checkout
ca: Procediu al pagament

en: Product
ca: Producte

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: Customer information
ca: Dades del client

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: Customer Information
ca: Informació del client

en: Payment instructions
ca: Instruccions de pagament

en: Shipping information
ca: Dades de tramesa

en: Order activity
ca: Activitat de comandes
