SynCart (8.x-2.95) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Quantity
is: Magn

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Total
is: Samtals

en: Price
is: Verð

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: Product
is: Vara

en: Subtotal
is: Millisumma

en: Total:
is: Samtals:

en: Billing information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Customer information
is: Upplýsingar um viðskiptavin

en: Billing Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.

en: Shipping information
is: Afhendingarstaður

en: Thank you for your order!
is: Takk fyrir pöntunina!

en: Order Confirmation
is: Staðfesting á pöntun

en: Go to cart
is: Fara í körfu
