SynCart (8.x-2.96) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Login
pt: Entrar

en: Password
pt: Senha

en: Count
pt: Contagem

en: Price
pt: Preço

en: Customer
pt: Cliente

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Checkout
pt: Confirmar

en: User registration
pt: Registo de utilizador

en: Contact information
pt: Informação de contacto

en: Not available
pt: Indisponível

en: Shopping cart
pt: Carrinho de compras

en: Cart
pt: Carrinho

en: Discount
pt: Desconto

en: Product
pt: Produto

en: Billing information
pt: Morada de faturação

en: Favorites
pt: Favoritos

en: Customer information
pt: Informação ao cliente

en: Billing Information
pt: Informações de pagamento

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: Registo bem sucedido. Neste momento está com a sessão aberta.

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Shipping Information
pt: Informação de envio

en: Customer Information
pt: Informação do Cliente

en: Payment instructions
pt: Instruções de pagamento

en: Shipping information
pt: Morada Entrega

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pela sua encomenda!

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
pt: Nome de utilizador ou senha não reconhecida <a href=":url">Esqueceu-se a sua senha?</a>

en: Order #@number confirmed
pt: Encomenda #@number confirmada

en: Order Confirmation
pt: Confirmação de encomenda

en: Order #@number details:
pt: Detalhes da encomenda #@number:

en: Order activity
pt: Atividade da encomenda

en: Go to cart
pt: Ir para o carrinho
