SynCloud (8.x-1.1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
