SynCloud (8.x-1.10) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
