SynCloud (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
